Komanda

Projektu vadītāji

Iveta Zamberga
mob.: 29456157

iveta.z@dizainstt.lv

Agnese Hermane
mob: 29445304

info@dizainstt.lv

Sintija Neile
mob.: 29257055
sintija@dizainstt.lv

Kristīne Zavadska
Mob.: 28070033

kristine.zavadskatt@gmail.com

Ražošana / Repro / Piegāde

Gints Siljevičs
ražošanas vadītājs
mob.: 29356983

gints.siljevics@gmail.com

Irina Pudāne
pēcapstrādes meistare
mob.: 26121634

irina021@inbox.lv
Arnis Balodis
repro daļas vadītājs
mob.: 20222370

arnis@dizainstt.lv
Armands Zvirgzdiņš
piegāde
mob.: 29359479
Zigita Ozoliņa
kancelejas preču pasūtījumi
mob.: 26596598

zigita.ozolina@gmail.com
Sarmīte Kalnmale
grāmatvede
mob.: 26596598

sarmite.kalnmalett@gmail.com
Edgars Pornieks
mehānikas inženieris
mob.: 29521322
edgars.pornieks@gmail.com
Anda Pūliņa
sagāde
mob.: 22017260
anda.pulinatt@gmail.com

Administrācija

Valdis Poļevskis
direktors
Tālr.: 63237659
valdis@dizainstt.lv
Inga Poļevska
izpilddirektore
Tālr.: 67289564

inga.p@dizainstt.lv
Guna Ciemleja
finanšu direktore
mob.: 26595969

guna@dizainstt.lv
Ilze Kļaviņa
lietvede
Tālr.: 29122619

ilze.klavinatt@gmail.com
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .