x

Esam Latvijas poligrāfijas uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi dažādu iespieddarbu izgatavošanā.
Talsu Tipogrāfija jau 20. gadsimta 80. gados, uzsāka pilnkrāsu mākslas katalogu, žurnālu, grāmatu, reklāmas materiālu, avīžu u.c. darbu iespiešanu, apliecinot kvalitatīvas drukas iespējas.
Šodien Talsu Tipogrāfija ir pilna cikla poligrāfijas uzņēmums, kas veic dažādas sarežģītības pakāpes drukas darbus. Jaunas inovācijas, drosme un aizrautība veicina nemitīgu mūsu biznesa attīstību. Sekojot tirgus tendencēm, pieņēmām jaunu ofseta drukas prioritāti, no 2011. gada aktīvi strādājam pie kartona iepakojumu ražošanas attīstības, piedāvājam arī plašus pēcdrukas apstrādes procesus. Mūsu drukāšanas iespējām nav robežu.
Mērķtiecīgas investīcijas jaunās poligrāfijas iekārtās ļauj garantēt drukas kvalitāti, optimizēt izpildes laikus un nodrošināt labākās cenas.
Varam būt jūsu partneris un palīdzēt attīstīt veiksmīgas idejas, atrodot optimālos risinājumus attiecīgajam drukas produktam. Zinātkāre un motivācija raksturo mūsu darbus. Mūsu darbība ir balstīta uz kvalitātes standartu nodrošināšanu, darbinieku profesionalitāti, inovatīvām idejām, radošumu un atsaucīgu servisu.
Piedāvājam arī dizaina un maketēšanas pakalpojumus, kur pieredzējuši darbinieki realizēs jūsu vēlmes un ieceres.
Mūsu tipogrāfijas pamatprodukcija ir iepakojums un reklāmdruka – brošūras, bukleti, žurnāli, katalogi, etiķetes, uzlīmes, avīzes u.c. Izgatavojam arī grāmatas – gan cietajos, gan mīkstajos vākos.
Vienmēr būsiet laipni gaidīti mūsu klientu lokā!

VEIKSMĪGI REALIZĒTS KPFI projekts "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai SIA "Talsu Tipogrāfija" ražošanas ēkā".

2013. gada 16. janvārī starp VARAM, SIA Vides investīciju fonds un SIA Talsu Tipogrāfija tika noslēgts Līgums par projekta nr. KPFI-15.1/3 īstenošanu.
Projekta ietvaros paredzētie energoefektivitātes pasākumi īstenoti trīs būvniecības darbu etapos, laika periodā no 01.02.2013 līdz 30.09.2013.
Projekta ietvaros veikta logu, ārdurvju un sildķermeņu nomaiņa, jumta un fasādes siltināšana, gaisa dzesēšanas un mitrināšanas sistēmu renovācija, kā arī vējtvera uzstādīšana.
Projekta rezultātā veiktie energoefektivitātes pasākumi ļaus samazināt siltumenerģijas patēriņu par  vismaz 360 MWh/gadā un tādējādi samazināsies oglekļa dioksīda emisijas katru gadu vismaz 119'363 tCO2 apmērā.
Projekta attiecināmās izmaksas: 92'586,24 LVL
KPFI finansējums: 50'847,43 LVL

Vairāk informācijas par KPFI pieejama tīmekļa vietnēs:
www.varam.gov.lv un www.lvif.gov.lv. .